Servis vysokozdvižných vozíků Jungheinrich

Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich se řadí mezi nejkvalitnější vozíky vůbec. Ať už potřebujete pomocníka do skladu či třeba na překladiště, určitě se vám tyto vysokozdvižné vozíky Jungheinrich bohatě vyplatí. Díky kvalitnímu zpracování a perfektním dílům se také nemusíte obávat poruchovosti těchto strojů.

Co když se mi rozbije?

Samozřejmě, že čas od času může dojít k poruše, kterou sami neopravíte. V takovém případě je potřeba vyhledat specializovaný servis, který vám váš vozík Jungheinrich opraví. A právě od toho jsme zde my – Jungheinrich servis! Kvalitní a zkušený servis, který zaměstnává pouze znalé servisní techniky.

Pomůžeme vám se servisem vašeho vysokozdvižného vozíku Jungheinrich k vaší absolutní spokojenosti a maximální šetrnosti k vaší peněžence. Díky nám budete moci opět brzy pracovat na sto procent. Díky profesionálním pracovníkům a kvalitním náhradním dílům se nemusíte obávat o kvalitu servisu ani o výsledek naší práce.

Náhradní díly

Samozřejmě, že ne vždy si vozík Jungheinrich vynutí servis. K tomu, aby byl znovu plně funkční, může posloužit jen kvalitní náhradní díl. Ten vám samozřejmě nabídne taky, k vaší absolutní spokojenosti.

Můžete si vybrat z několika stovek náhradních dílů, které vám pro váš vysokozdvižný vozík Jungheinrich nabízíme. V případě potřeby vám jej samozřejmě pomůžeme namontovat či vyměnit. Na nás se můžete vždy spolehnout!

Jak na přepravu vozíku?

Bojíte se, že když se vám vysokozdvižný vozík Jungheinrich rozbije, budete jej muset dopravit do našeho servisu, abychom vám jej opravili! Tak to se mýlíte.

Opravy a servis provádíme také přímo v prostorách vaší firmy. Pokud se tak jedná o drobnější opravy, můžete začít svůj vysokozdvižný vozík Jungheinrich začít využívat ještě týž den. Servis je kvalitní, nemusíte se proto obávat, že byste nás museli za pár dní volat znovu!

You may also like...