Repasování VZV Desta

Naše firma se specializuje na repasování VZV Desta. V oblasti generálních oprav vysokozdvižných vozíků značky Desta působíme již od roku 1991. Repasujeme jakoukoli typovou řadu vozíku Desta, terénní i silniční stroje.

Životnost repasovaného VZV Desta je v průměru 10 let. V porovnání s odpisem zahraničního vysokozdvižného vozíku mají vozíky Desta obrovkou výhody v možnosti provedení generální opravy a znovuoživení stroje.

Jak probíhá repasování VZV Desta

Repasování manipulační techniky (generální oprava) probíhá v poměru 70% nových náhradních dílů. Vysokozdvižné vozíky Desta následně prodáváme se zárukou 24 měsíců na celý stroj.

Provádí se kompletní demontáž vozíku a následně stroj skládáme.

V případě zájmu jsme schopni provést repasování jen určitých částí VZV, např. repase motoru Zetor, repase zdvihacího zařízení, atd. Repasujeme také přídavná zařízení.

Video, jak repasujeme vysokozdvižné vozíky Desta

Jak dlouho trvá repasování VZV

Repase vysokozdvižného vozíku Desta trvá většinou od 29 – 35 dnů. Během těchto 3-5 týdnů vysokozdvižný vozík Desta rozebereme do posledního šroubku a opět sestavíme s montáží nových náhradních dílů a dílů repasovaných.

Poměr 70% nových náhradních dílů zajišťuje vysokou životnost stroje. Přestože je repasovaný vysokozdvižný vozík stále řazen do kategorie použité vysokozdvižné vozíky, jedná se o stroj s vysokou životností. Poruchovost je minimální.

Repasované vysokozdvižné vozíky

Repasujeme vysokozdvižné vozíky Desta terénní i silniční. Čelní VZV s dieslovým i plynovým pohonem. Nezáleží na tonáži ani typové řadě, repasujeme všechny VZV Desta.

Terénní repasované vysokozdvižné vozíky

Nejčastěji se jedná o terénní vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK a Desta DVHM 3222 TMK.

Repasujeme ale také typové řady silničních VZV Desta DVHM LX a LXK či Desta DV.

Pokud máte v provozu starou použitou manipulační techniku a hledáte firmu pro repasi stroje, obraťte se na nás.

VZV Desta po repasi s kompletní dokumentací

Po provedené generální opravě dodáváme kompletní technickou dokumentaci k Vaší manipulační technice. Jedná se zejména o technický průkaz, protokol o technické kontrole, protokol o shodě, certifikát o předepsaném přzkoušení VZV a rovněž dodáváme návod k obsluze VZV Desta.

Použité vysokozdvižné vozíky repasované

Repasované vysokozdvižné vozíky jsou VZV použité, které prošly generální opravou. Naše firma Rosservis nabízí repasované vozíky se zárukou. Ačkoli kupujete použitou manipulační techniku, máte na stroj záruku 2 roky, tak jako byste kupovali nový vysokozdvižný vozík.

Nezávazná nabídka na repasování VZV

V případě Vašeho zájmu o repasovaný vysokozdvižný vozík či zájmu o generální opravu VZV Desta, nás neváhejte kontaktovat.

Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Informace k Vaší poptávce

You may also like...

Napsat komentář