Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík je praktickým pomocníkem v různých průmyslových odvětvích. Technika, která při doplnění vhodného příslušenství představuje multifunkční nástroj s širokým užitím. Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky kladným způsobem rozšiřují možnosti stroje, s nímž pak můžete provádět daleko více, než jenom zvedat a převážet náklad.

Nová přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky mohou nabývat odlišných podob.

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky

Chcete-li, aby se s rozšířením vaší techniky pojila snadná manipulace, rychlá montáž doplňků a vysoká mechanická odolnost, volte sortiment od prověřeného výrobce. Tím je například profesionální značka Bolzoni Auramo.

Dlouhá životnost, preciznost zpracování i toho nejmenšího detailu, prodloužené záruky a variabilní užití u mnoha modelových řad a typů vysokozdvižných vozíků. Přesně to vám přináší nová přídavná zařízení. Výjimkou však nejsou ani repasovaná přídavná zařízení, která kombinují poměr kvalita/cena.

Použitá přídavná zařízení

Přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům lze v závislosti na konkrétním vyhotovení daného příslušenství dělit na základě dvou kategorií.

  • Hydraulická přídavná zařízení
  • Mechanická přídavná zařízení

Vedle snadno aplikovaných prvků to mohou být i ty větší a robustnější, mezi něž patří určitě montážní plošiny a jiné. Vše v nové i použité verzi.

Hydraulická přídavná zařízení

Vsadíte-li na tato případná zařízená na vysokozdvižné vozíky, pak vašemu zájmu jistě neunikne hydraulická lopata, s níž provedete spoustu přínosné práce. Výrobek, jehož cílem je šetřit nejenom drahocenný čas, ale také fyzické síly člověka.

Poměrně vyhledávané jsou i pozicionéry vidlic, s nimiž navýšíte flexibilitu a mobilitu vysokozdvižného vozíku. Práci s bednami a přepravkami, které je nutno vysypávat a převrace usnadní otočná zařízení jako je např. otočný nosič vidlic – lze opatřit také pozicionérem či bočním posuvem Bolzoni.

Otočné zařízení pro VZV

Otočná zařízení jsou k prodeji ve variantě otoč 180 stupňů a otoč 360 stupňů. Shlédněte video ukázku práce otočného zařízení na vysokozdvižném vozíku. Otočný nosič vidlic vyžaduje 1 volný hydraulický rozvod, montáž je možná na jakýkoli vysokozdvižný vozík, jakékoli značky.

Hydraulická lopata pro vysokozdvižný vozík

Hydraulická lopata či pouze lopata pro vysokozdvižný vozík je přídavné zaříznení, které se nasazuje na nosné vidle. Montáž je velmi snadná a lopatu je možno montovat na jakýkoli VZV.

Boční posuv Bolzoni Auramo

Boční posuv Bolzoni Auramo je kvalitní přídavné zařízení, díky kterému jste schopni posouvat náklad o jednotky centimetrů a výrazně tak zvýšit efektivitu nakládání, skládání a vykládání.

Pozicionér vidlí

Pozicionér vidlí se uplatní pro různé velikosti a rozměny palet/europalet. Díky pohyblivým vidlicím jste schopni používat vidle mnohem efektivněji.

Mechanická přídavná zařízení

Rozhodnete-li se investovat do ryze mechanicky ovládaného příslušenství, pak to budou určitě prodloužené nosné vidlice. Ty vám umožní uložit zboží do vzdálenějších míst před vámi a zároveň jsou příslibem vyšší stability při zdvihání a pokládání libovolných věcí a předmětů, včetně bezpečnější přepravy.

Vsaďte na přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky a využijte maximální potenciál VZV.

Sněžný pluh pro vysokozdvižné vozíky

Sněžný pluh, čili radlice na sníh je mechanické přídavné zařízení, které jednoduše nasadíte na nosné vidlice vozíku. Radlice má tři polohy (vpravo, rovně, vlevo). Upravíte pomocí šroubů.

Přídavná zařízení levně na prodej

V případě zájmu o nezávazné nacenění pro přídavné zařízení nás můžete kontaktovat.

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva